E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Butrinti Imeri paralajmëron diçka të madhe

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtari i famshëm Butrint Imeri përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në instagram ka paralajmëruar diçka të madhe.

Imeri sigurisht e ka fjalën për ndonjë projekt që do të realizohet nga ai shumë shpejt, shkruan inKosova.

Ai ka zgjedhur të publikojë një fotografi, e që sigurisht është pjesë e projektit të radhës, ku shihet i rrethuar nga dymbëdhjetë vajza, derisa vet këngëtari qëndron në mes i ulur në një karrige dhe i fokusuar drejt aparatit.

Imeri ka shkruar në mbishkrimin e postimit “E martë, ora 20:00 – PHANTOM”.

https://www.instagram.com/p/CI_TBVKlEWu/?utm_source=ig_embed

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -