E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Butrinti djalë me fat, ja çfarë femre ka në krahë

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloj një imazh i Butrinitit ku tregoi se ka marrë një puthje në dorë nga Kiara.

Me këtë veprim u bë e ditur që dyshja janë ribashkuar pas disa muajve ndarje.

Duket se ky ribashkim i ka bërë mirë Kiarës duke u shfaqur e zjarrtë dhe mjaftë provokuese.

Në imazhin e publikuar së fundmi ajo erdhi me një kombinim të veçantë në veshje, duke na lenë pa mend me bukurinë e saj.

Nga këto imazhe që i sjellë në rrjetet sociale, lirshëm mund të themi se Butrinti është djalë me shumë fat që ka një femër të tillë në krahë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -