E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

Duhet lexuar

spot_img

Lëshimi nga aeroplani për akrobacione të ndryshme me parashutë mund të jetë një aktivitet emocionues, por edhe shumë i rrezikshëm, siç dëshmohet nga një video nga Irani që po qarkullon këto ditë në rrjetet sociale.

Gjegjësisht, video regjistroi momentin kur parashutisti nuk arriti të hapte parashutën në kohë pasi u hodh nga aeroplani.

Ndërsa ai po përpiqej ta bënte këtë në panik, burri u “tërhoq” nga era e fortë te instruktori, i cili e shfrytëzoi rastin.

Kështu, në një situatë mjaft stresuese, një instruktor parashutimi i erdhi në ndihmë burrit në momentin e fundit dhe e shpëtoi, dhe ai regjistroi lëvizjen.



spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img