E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

BMW M3 është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për dëborë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Pothuajse është e sigurt se shoferët e BMW-së e duan shpejtësinë jashtëzakonisht shumë, e sidomos në rrugët me borë ata duan të bëjnë manovra të shumta me makinat e tyre. 

Edhe pse BMW M3 njihet për shumë si makinë sportive, në një video të shkurtër, ata na tregojnë se si duket kur M3 brutale sillet në shtegun e mbuluar me dëborë.

M3 Competition është mundësuar nga një motor gjashtë cilindër me 510 kuaj fuqi që është i pandalshëm në asfalt.

Kjo është pak më e vështirë në dëborë, por shumë më argëtuese.

Dhe spanjollët do të paguajnë 111,200 euro për një kënaqësi të tillë.

Por është më lehtë për gjermanët, ata mund ta marrin këtë makinë për ‘vetëm’ 89,500 euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -