E premte, 15 Janar, 2021
No menu items!

Blogerja e njohur shtatzënë ndërron jetë në moshën 36-vjeçare

Duhet lexuar

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se në mbledhjen e Qeverisë është marrë vendim se si...

Zgjatet orari i lëvizjes për qytetarët, për gastronominë dhe qendrat tregtare

Qeveria e Kosovës ka miratuar propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë për lehtësimin e masave antiCovid. Në vendimin e marrë nga...

Kamionët nga Kosova nuk po lejohen të futen në Serbi, transportuesit po pësojnë humbje të mëdha

Serbia nuk po lejon kompanitë transportuese nga Kosova që të hynë në territorin e saj me tabelat me regjistrimin...

Emily MItchell, një blogere e njohur, shtatzënë me fëmijën e pestë, ndërroi jetë papritmas tre ditë para Krishlindjes, së bashku me fëmijën e saj të palindur që ajo planifikonte t’ia linte emrin Joey, njofton USA Today, transmeton Insajderi.

36-vjecarja, kontenti i së cilës përfshinte jetën prindërore, ishte shumë aktive në blogun e saj The Hidden Way dhe llogarinë në Instagram, ku numëronte qindra ndjekës.

Sipas faqes që mblidhte fonde e që funksiononte në emrin e familjes së saj, shkroi se ajo ishte duke pirë kafenë e mëngjesit kur papritmas kolapsoi, në mëngjesin e 22 dhjetorit.

“Pavarësisht vëmendjes së shpejtë të fëmijëve të saj, burrit, babait dhe personelit tjetër mjekësor, të gjitha përpjekjet e guximshme për të ringjallur ishin të pasuksesshme. Ajo shkoi në shtëpi për të qenë me Zotin”, thuhej në një mesazh në faqe.

Mitchell dhe fëmija i saj i palindur, Joey, u shpallën të vdekur në Spitalin Westerly. Ajo ishte 16 javë shtatzënë, sipas kronologjisë së azhurnimeve në Instagram që ndau për shtatzëninë e saj. Një shkak i vdekjes ende nuk është zbuluar.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se në mbledhjen e Qeverisë është marrë vendim se si...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -
Enable referrer and click cookie to search for pro webber