E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Besart Dreshaj pret për vizitë Msc. Kushtrim Blakaj

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Besart Dreshaj, kandidati për deputet nga radhët e LDK-së me numrin 37, mirëpriti në LDK, Msc. Kushtrim Blakaj.

Dreshaj përmes një postimi në Facebook, tha se është nder dhe kënaqësi t’i urojë mirëseardhje një njeriu siç është Kushtrim Blakaj.

Postimi i plotë i Besart Dreshaj-t:

Nder dhe kënaqësi ta mirëpres në shtëpinë e madhe, në LDK, Msc. Kushtrim Blakaj.

E falenderoj nga zemra për gatishmërinë e tij për ta përkrahur garën time për deputet.

Nga sot, në LDK, Kushtrimi është në shtepinë e tij. Jemi bashkë!

Shteti.Shtet. #LDK132

#besartdreshaj37✔️

Ai këtij postimi ja ka bashkangjitur edhe 2 fotografi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -