E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Besart Dreshaj, kandidati me numrin 37 nga LDK mirëpritet nga Istogu për kandidaturë

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.


Besart Dreshaj, kandidat me numrin 37 nga lista e Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka marrë mbështetje të madhe nga qytetarët e Istogut për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Dreshaj përmes profilit të tij në rrjetin social Facebook, ka falënderuar qytetarët e Istogut të Poshtëm, për besimin dhe mbështetjen që po i japin për këto zgjedhje në të cilat ai kandidon me numrin 37.

“Falemnderit Istogu i Poshtem✌️✌️ #LDK132 #AvdullahHoti 01 ✔️#besartdreshaj 37 ✔️”, ka shkruar Dreshaj në postimin e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -