E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Bekim Haxhiu: Nuk ka ngrohtësi dhe miqësi më të sinqertë se takimet e shpeshta me bashkëfshatarët e mi

Duhet lexuar

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Bayerni shkatërron Kolnin

Bayern Munchen ka mposhtur FC Kolnin në kuadër të xhiros së 23-të të Bundesligës. Bayern Munchen ka vazhduar me fitore,...

Vuçiq: Do ta mbroj Kosovën siç di dhe mundem

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka folur sërish për Kosovën duke thënë, se ai e mbrojti Kosovën më mirë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Nuk ka ngrohtësi dhe miqësi më të sinqertë se takimet e shpeshta me bashkëfshatarët e mi.
Rrugën e lirisë dhe shtetndërtimit e bëmë të bashkuar rreth qëllimit madhor çlirimin e vendit.
Sakrifica dhe momentet që kaluam së bashku gjatë luftës i ka mobilizuar edhe më shumë në përkrahje të programit të PDK-së që është program i rimëkëmbjes.
Këtë entuziazëm dhe mobilizim e gjetëm edhe në mesin e simpatizantëve dhe antarësisë së PDK-së edhe në Vushtrri dhe fshatin Bukosh në takimet që zhvilluam dje.
Rimëkëmbja e vendit mund të bëhet vetëm nga një parti serioze siç është PDK-ja, prandaj edhe qytetarët e kanë kuptuar seriozitetin e gjendjes aktuale në Kosovë.
Na priftë e mbara së bashku me Ju mbështetës të sinqertë të PDK-së.
#PDK 134

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -