E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Bekim Haxhiu: Mitrovica, Skënderaj, Gjakova të gjithë PDK

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...
Mitrovica, Skënderaj, Gjakova të gjithë PDK👍
Përkushtimi dhe gatishmëria jonë për fitoren e PDK është projekt për fuqizimin e shtetit.
Këtë vizion e kemi obligim dhe detyrë të lënë në gjysmë nga liderët e UÇK-së Hashim Thaçi e Kadri Veseli.
Kësaj kauze po i bashkohet elektorati nga Mitrovica, Skënderaj e Gjakova, ashtu siç u mobilizuan në luftë kundër okupatorit me 1998 nga Drenica në Dukagjin.
Janë bashkuar sepse fati i Kosovës nuk guxon të mbetët në duart e frikacakëve që emrat i kan shqip ndërsa fushatën e bëjnë serbisht.
#PDK 134

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -