E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Bekim Haxhiu: Llausha me brohoritje e tha:” Kush është me UÇK-në e voton PDK-në”

Duhet lexuar

Qeveria për katër muaj kishte të hyra 703.2 milionë euro, shpenzoi 817.1 milionë euro

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar llogaritë qeveritare të Kosovës në bazë tremujore, ku thuhet se shuma e...

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...
Nga Llausha e Drenicës u dha kushtrimi për mobilizim me 1997 në kohën e daljes së parë publike të UÇK-së, dhe sot pikërisht edhe Llaushasit janë mobilizuar për fitoren e PDK-së me 14 shkurt.
Nga Llausha u përçua mesazhi i qytetarëve se shteti ndodhet në udhëkryq dhe me votën e tyre për PDK-në do t’i japin kahjen e duhur shtetit tonë, si zhvillimit ekonomik ashtu edhe antarësimit në NATO dhe OKB. Llausha me brohoritje e tha:” Kush është me UÇK-në e voton PDK-në”.
UÇK,PDK, UÇK, PDK!
#PDK 134

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Qeveria për katër muaj kishte të hyra 703.2 milionë euro, shpenzoi 817.1 milionë euro

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar llogaritë qeveritare të Kosovës në bazë tremujore, ku thuhet se shuma e...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -