E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Behgjet Pacolli: Qytetarët të votojnë për një jetë më të mirë

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka votuar para pak çastesh.

Pacolli pas votimit tha se shpreson që të dalin sa më shumë qytetarë në votime.

“Shpresoj që të dalin qytetarët të dalin në zgjedhje të votojnë për një jetë më të mirë, shpresoj qe kjo ditë të shkojë mirë e të shërbejë edhe për të tjerët”, ka thënë Pacolli para mediave.

AKR në këto zgjedhje garon me një listë të përbashkët me LDK-në.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -