E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Bebe Rexha zbulon titullin dhe datën e lansimit të këngës së re

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja ka zbuluar se kur do të lansohet projekti i ri muzikor.

Bebe Rexha tashmë njihet si njëra ndër artistet më të njohura shqiptare,

Ajo tash e disa kohë ka qenë duke paralajmëruar projektin e saj muzikor të radhës në mënyra të ndryshme.

Ditë më parë në Instastory ajo zgjodhi të zbulonte pjesë nga xhirimet e klipit të ri muzikor duke shoqëruar fotografinë me disa figura të kamerës.

Ndërsa disa minuta më parë ajo publikoi një Instastory ku tregoi datën e lansimit dhe titullin e projektit të ardhshëm muzikor.

“Sacrifice” quhet kënga e cila do të jetë në platforma dixhitale me 5 mars (e premte)spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Nё serialin “How I Met Your Mother” tani kёrkohet tё dihet se kush ёshtё babai

Seriali vazhdues i ‘How I Met Your Mother’ me protagonisten Hilary Duff do tё bёhet me titullin "How I...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img