E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Bebe Rexha pozon me veshje sportive, por vë në plan të parë pjesën e pasme

Duhet lexuar

spot_img

Bebe Rexha është e njohur për asetet e bujshme në figurën saj trupore.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore numëron mbi 10.5 milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe nga jeta e saj profesionale dhe private.

Bebe Rexha është e njohur për asetet e bujshme në figurën saj trupore.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore numëron mbi 10.5 milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe nga jeta e saj profesionale dhe private.

Megjithatë, ajo nuk ka harruar të pozojë me pjesën e pasme të trupit të saj në plan të parë.
spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Vjen Huawei i parë me rrota – kjo është makina e parë

Huawei ka hyrë në industrinë e automjeteve dhe kjo është makina e saj e parë. Ajo u prezantua në Shanghai...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img