E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Bebe Rexha ndez nxehtësinë ndërsa zhvishet tek të brendshmet e saj të kuqe për postimin e Ditës së Shën Valentinit

Duhet lexuar

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Ajo konfirmoi romancën e saj me kineastin Keyan Safyari përsëri në shtator, me dyshen që ndau një puthje pasionante, publike.

Dhe Bebe Rexha dëshmoi se burri i saj ishte për një darkë të Dielën ndërsa ajo u zhvesh në të brendshme për një postim cëcëritës të Ditës së Shën Valentinit.

Duke marrë në Instagram, këngëtarja, 31, mburremi figurën e saj me të brendshme të kuqe të kuqe ndërsa deklaroi se ishte ‘duke e bërë burrin tim mëngjes’ në ditën e dashurisë.

Bebe dukej e bujshme ndërsa qëndronte në kuzhinën e saj e veshur me një flakë të kuqe dy copa, të cilën e shoqëroi me një fustan të kuq mëndafshi.

Prodhuesi i goditjeve I’m A Mess shtoi një palë nate të rrjetës rrjetë nudo në pamjen e saj dhe shtoi një rrip argjendi me xhufkë rreth belit të saj, ndërsa ajo shtoi një prekje të mëtejshme të bling me shtresa të gjerdanëve argjendtë.

Bebe la flokët e saj të valëzuara të bjondit për të kaskaduar mbi shpatullat e saj në çastin e egër, ndërsa ajo ngriti glam me një paletë të hijshme të make-up.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -