E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Bashkëshortja e Icardit nuk përmbahet, shfaqet seksi në pozat e fundit

Duhet lexuar

spot_img

Bashkëshortja e futbollistit, Mauro Icardi, njihet për pozat e saj seksi dhe provokuese në rrjetet sociale.

Wanda Nara nuk ngurron në asnjë moment që të ekspozojë linjat e saj trupore, e që një gjë të tillë e ka bërë së fundmi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet mjaft “hot”, ku shfaqet e veshur vetëm me të brendshme dhe me një palë atlete

Wanda në çdo moment vijon që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi, ku ekspozon të pasmet apo gjoksin, duke provokuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Karteli i Meksikës përdor “dronë shpërthyes” për të sulmuar policinë – detajet e sulmit të fundit

Dy oficerë policie u plagosën në shtetin perëndimor të Michoacán të martën kur pajisjet eksplozive u hodhën mbi ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img