E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Barcelona me të ardhme të sigurt, gjashtë talentët që po shkëlqejnë këtë edicion

Duhet lexuar

spot_img

Ronald Koeman ka një reputacion për të rritur talentë të mëdhenj futbolli. Trajneri holandez ka ndihmuar në fillimin e karrierës si Zlatan Ibrahimovic, Juan Mata, Virgil van Dijk dhe Sadio Mane.

Tani, te Barcelona, ai po formon një brez të ri talentesh, shumica e të cilave u bë brenda mureve të akademisë së klubit.

Ansu Fati, Riqui Puig, Ronald Araujo, Oscar Mingueza, Ilaix Moriba e Pedri, kanë impresionuar gjatë këtij edicioni.

Janë gjashtë talentë që mund të formojnë thelbin e ekipit të Barcelonës për dekadën e ardhshme.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img