E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Barcelona është pagjumë, mbrëmë në hotel u ndez alarmi i zjarrit!

Duhet lexuar

spot_img

Skuadra e Barcelonës do të luaj sonte ndeshjen e kthimit ndaj Paris Saint-Germain, ndeshje e vlefshme për 1/16 në UEFA Champions League.

Klubi nga Katalunia dje ka mbërritur në Paris, por nuk ka pasur natë të mirë.

 

 

Ashtu siç shkruhet në mediat franceze, një tifoz i PSG-së kishte paguar dhomë hoteli në të njëjtin vend ku ishte akomoduar klubi katalunas.

Rreth orës 5:00 të mëngjesit, tifozi kishte ndezur alarmin e zjarrit, duke lënë lojtarët e Barçës pagjumë!

Përveç kësaj, para se të ndodhte alarmi falso, Barcelona u zgjua edhe në momentin kur tifozët parsien rreth orës 3:00 ndezën fishekzjarrë para hotelit.

Kujtojmë që takimi i parë mes Barcelonës dhe PSG-së kishte përfunduar me rezultat 4-1 në të mirë të klubit nga Franca.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo