E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Balje: Lista Serbe deshi kontroll në gjithçka, Hoxhiqin e votuan me kimikë me ngjyra

Duhet lexuar

spot_img

Ish-deputetja nga komuniteti boshnjak, Duda Balje ka deklaruar se Lista Serbe ka manipuluar në zgjedhjet e fundit.

Balje thotë se kjo parti e dirigjuar nga Beogradi ka ndihmuar Adrijana Hoxhiq me vota.

“Ata duan të japin sinjal se janë të fuqishëm ende në Kosovë. Duan 2/3 të komuniteteve. Kanë pasë plan kontrollimin e votimit të Qeverisë, presidentit edhe tek komuniteti boshnjak. Ne skemi mundësi e fuqi të dalim në fund të këtij problemi”, ka thënë ajo.

“Kanë organizu votimin. Për Adrijana Hoxhiq kanë ardh serbët prej Beogradit. Kanë votu me kimikë e ngjyra të ndryshme për Hoxhiqin. Kemi kontaktu me disa komisionerë të Vetëvendosjes, ata kanë prova”.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img