E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Avokatja shqiptare vazhdon ti “çmend” ndjeksit me asetet e saj të bollshme

Duhet lexuar

spot_img
Redona Koci befason me fotografin e saj te fundit

Së fundmi ajo ka postuar disa foto, ku bukuroshja shfaqet e veshur me pantolla të bardhë dhe bluzë të kaltër, foto të cilat ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Mirëpo ajo si çco herë mahnit ndjeksit me të pasmet e saj bombasitke.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img