E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Avdi Pireva ka përkrahje nga të gjithë sportistët e Gjilanit

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Lidhja Demokratike e Kosoves, e kandidati me numrin 68 Avdi Pireva shihet se në Gjilan kanë përkrahjen e shumë sportistëve.

Këtë gjë e bëri të ditur z. Pireva përmes profilit të tij personal në Facebook me anë të një postimi të cilit i’a bashkangjiti edhe disa fotografi.

Postimi i plotë i Avdi Pirevës:

Vërtet kënaqësi e veçantë kur i takon njerëzit me të cilët i ke kaluar ditët më të mira e më shumë se gjysmën e jetës me ta në rrugët, lokalet e fushat e futbollit të Gjilanit.
I emocionuar me prezencën e sportistëve elitar te Gjilanit, me tre të nderuarit,
“Nderi i qytetit” Shemsedin Abazi, Ismet Haziri e Agim Latifi e shumë bashkëlojtar, Vetoni, Adnani, Naseri, Coli, Sada, Sallahi e shumë kampion e bartës të barrës së sportit në Gjilan.
Përkrahje maksimale nga kolegët sportist te Gjilanit per LDK-në dhe ish bashkëlojtarin Avdi Pireva 68.
May be an image of 5 people, people standing and indoor
May be an image of 8 people, people sitting and indoor
Avdi Pireva në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare të cilat do të mbahen më 14 shkurt 2021 kandidon për deputet të Kuvendit të Kosovës me numrin 68, nga subjekti politik LDK, subjekt ky që mban numrin 132.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -