E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Autobusi i shkollës i konvertuar në shtëpi të vogël

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Nuk është për t’u habitur që jeta në furgon ka qenë një temë interesante për mjaft kohë – madje edhe para pandemisë.

Sidoqoftë, është e qartë që coronavirusi ka ndryshuar jetën siç e njohim ne, duke çuar në një bum edhe më të madh në këtë industri.

Si e tillë, videoja më e fundit Tiny Home Tours tregon një mini-autobus të shndërruar në mënyrë të shkëlqyeshme.

Ndërsa shumë ndryshime të tilla të autobusëve apo furgonave u duhen muaj të tërë, pronarit të këtij furgoni – një burri me emrin Brian – iu deshën vetëm dy javë, transmeton Telegrafi.

Kjo video është një shembull i shkëlqyeshëm që ndërtimi i këtyre makinave të lëvizshme të jetesës nuk duhet të jetë gjithmonë i shtrenjtë.

Krahasuar me disa prej ndërtimeve më ekstravagante që kemi mbuluar, buxheti i përgjithshëm për këtë projekt ishte afërsisht 13,000 dollarë.

Një nga pjesët më të bukura të kësaj ‘shtëpie’ është zona e kuzhinës.

Së bashku me pamjen e pasme të pllakave meksikane, zona është e pajisur mirë, me një sobë me gaz, ujë të rrjedhshëm dhe hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje për të gjithë përbërësit që mund të dëshironi ndonjëherë dhe pasi automjeti nisi jetën si një autobus shkollor, dritaret origjinale përshtaten në mënyrë të përsosur me dizajnin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -