E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

g b

Melihate Tërmkolli reagon për takimin e djeshëm Kurti – Vuçiq

Politikanja nga radhët e LDK-së Melihate Tërmkolli, në një postim në profilin e saj në rrjetin social Facebook ka reaguar ndaj takimit që u mbajt dje ndërmjet Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe atij të Serbisë Aleksandër...

Fabian Hoxha – talenti 14 vjeqar i cili synon edhe skuadrat ndërkombëtare në fushën e futbollit

14 vjeqari i quajtur Fabian Hoxha nga Prizreni, është një talent tjetër i cili synon majat më të larta dhe atë në fushën e futbollit. Fabian Hoxha nga Prizreni është nxënës i klasës së 9, e sportin e tij të...

Ela Namani – talentja 12 vjeqare e cila synon titullin e kampiones në fushën e notit

Një 12 vjeqare e quajtur Ela Namani, është një vogëlushe tjetër e cila synon majat titullit më të lartë dhe atë në fushën e notit. Ela e lindur në Amerikë, e me vendbanim në Prishtinë është nxënëse e klasës së...

French City Chicken shpall konkurs pune

Rrjeti i biznesit French City Chicken i cili është i shtrirë në disa pjesë të vendit, ka shpall konkurs pune për 3 shitëse në një nga pikat e shitjes në Prishtinë. Shihni konkursin e plotë më poshtë: Konkursë Pune "FRENCH CITY CHICKEN" PRISHTINË...

Nga 2 qershori fillojnë regjistrimet në KBF Prishtina, klubi dhuron fanela falas për regjistrimet e reja

KBF Prishtina, është ekipi i basketbollit të femrave i cili nga 2 qershori hap dyert e veta për pranimin e gjeneratave të reja të cilat janë të interesuara të bëhen pjesë e klubit më të suksesshëm në vend. KBF Prishtina...

Jeta Statovci ngrit zërin në Kuvend për financimin e strehimoreve

Deputetja e listës Guxo, Jeta Statovci në seancën e Kuvendit të Kosovës për programin qeverisës e cila u mbajt dje më 19 maj, i’u gëzua faktit që Qeveria Kurti do të ndërmerr veprime konkrete që linjën për Shërbime Bazike...

Sampaguita del me brendin e ri të trenerkave unisex

Brendi i njohur tashmë në Kosovë, për rrobat më të veçanta kanë lansuar brendin e ri të trenerkave unisex, veshje këto që mund të vishen nga të dy gjinitë. Sampaguita njihet edhe për modele tjera të maicave, bluzave e...

Prishtinës i shtohet edhe një biznes tjetër i cili merret me elektrikë, ujë e nxemje

Zanatet e ndryshme janë të përhapura edhe në vendin tonë, dyqane e biznese të cilat merren me zanate të ndryshme janë në rritje çdo ditë. Me instalime elektrike e poashtu edhe ato hidraulike merren shumica e popullësisë, e një biznes...

French City Chicken – Rrjeti i ushqimit me pulat me recetë franceze vazhdon me ofertat më të mira për festën e Fiter Bajramit

French City Chicken i cili njihet si rrjeti i ushqimit më të shpejtë të pulës me recetë franceze vazhdon ende me publikimin e ofertave për festën e Fiter Bajramit. FCC njihen edhe si më kreativët për postimet e tyre lidhur...

Dyqani i cili punon gjatë ditës së Fitër Bajramit, del me postim kreativ për klientët e tij

Gjatë festës së Fitër Bajramit edhe pse është ditë feste, një biznes ka vendosur që përmes kreativitetit t’i informojnë klientët e tyre se do të punojnë. French City Chicken përmes një postimi në Facebook ka informuar klientët e tyre se...

Rreth autorit

100 POSTIME
0 KOMENTET
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Masa të reja shkaku i coronavirusit – Udhëtarët duhet të tregojnë njërin prej këtyre dokumenteve për të hyrë në Gjermani

Nga kjo fundjavë, të gjithë udhëtarët që shkojnë në Gjermani do të duhet të tregojnë dëshmi të imunitetit ndaj...
- Advertisement -spot_img