E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

d b

Fitim Havolli: Jam shumë i bindur se, komuniteti ynë do të përfaqësohet ashtu siç e meriton, e jo siç na përfaqësuan e na trajtuan...

Jam shumë i bindur se, komuniteti ynë do të përfaqësohet ashtu siç e meriton, e jo siç na përfaqësuan e na trajtuan të tjerët. Me mbështetjën kolegëve të mi profesionistë shëndetësor do ti japim hapsirë shumë më të madhe përfaqësimit...

Bekim Haxhiu: Kamishi ia sjell PDK-së të gjithë strukturën e Nismë në Komoran

Ishte kënaqësi të mirëpres në PDK komplet degën e NISMA-s në Komoran. Faleminderit kryetarit të kësaj nëndege, Faik Ibriqi dhe gjithë strukturës që i ka besuar vizionit të PDK-së për Rimëkëmbjen e Kosovës. #PDK 134 #EnverHoxha 1 #BekimHaxhiu 109 #Rimekembje

Lahi Brahimaj: Sonte e mbylla fushatën aty ku e nisa në mes të Dushkajës

Sonte e mbylla fushatën aty ku e nisa në mes të Dushkajës. Me rastin e mbylljës së fushatës, dua të falënderoj nga zemra secilin aktivistë qe na përkrahi këto ditë. Faleminderit secilit qytetarë që na takoj e ishte i...

Pal Lekaj: Një bashkëbisedim me miq dhe përkrahës nga Dardania

Një bashkëbisedim me miq dhe përkrahës nga Dardania. Faleminderit aktivistit nga diaspora Z. Bajram Mulaj për ftesën dhe respektin. Puna dhe mundi i diasporës ka qenë gjithmonë ndihmë e madhe për ne. Të bashkuar jemi më të fortë! Numri im është

Pal Lekaj: Tubimi përmbyllës në Prishtinë i fushatës për zgjedhje të parakohshme të 14 Shkurtit është vula e fitores sonë, i planit tonë, i...

Anë e mbanë vendit u takuam me shumicën e qytetarëve, ndëgjuam kërkesat dhe nevojat e tyre, u prezentuam programin më të mirë për zgjidhjen e problemeve të tyre, ndërsa ata na treguan që ne jemi në rrugën e duhur...

Fitim Havolli: Të rinjët e kryeqytetit Prishtines janë të vendosur per ndryshim

Prishtina dhe qytetarët e të rinjët saj të vendosur me japë fund modelit qeverisës në Prishtinë qe 8 vite me 14 shkurt! #LDK132#avdullahhotikryeministër1️ #fitimhavolli110

Bekim Haxhiu: Qyteti i Mitrovices sot i dha mbështetjen më të fuqishme Programit të PDK-së për Rimëkëmbjen e Kosovës

Mitrovica, qyteti i sakrificës, atdhetarizmit, i vizionit, i grevës së minatorëve të Trepçës nga ku filloi shkatërrimi i Jugosllavisë, sot i dha mbështetjen më të fuqishme Programit të PDK-së për Rimëkëmbjen e Kosovës. Faleminderit anëtarësisë, simpatizantëve e dashamirëve të PDK-së...

Lahi Brahimaj: Gjithmonë jam ndjerë krenar me Dushkajën, sonte si djalë i juaj, ju jam mirënjohës për mbështetjen e madhe që më dhatë

Gjithmonë jam ndjerë krenar me Dushkajën, sonte si djalë i juaj, ju jam mirënjohës për mbështetjen e madhe që më dhatë mua si kandidat i kësaj ane dhe Aleancës. Do të ju jem falënderues gjithë jetën secilit nga ju që...

Gresa Pozhegu: Leonard Llolluni është poashtu një vlerë e shtuar e listës së Aleancës

Leonard Llolluni është poashtu një vlerë e shtuar e listës së Aleancës. Ai është djalë përplot guxim e profesionalizëm, i cili besoj se do të punojë në interes të të gjithë qytetarëve pa dallim dhe Junikut ne vecanti. Faqebardhë e...

Pal Lekaj: Juniku gjithmonë besnik ndaj Aleancës dhe Presidentit në ardhje z. Ramush Haradinaj

Juniku gjithmonë besnik ndaj Aleancës dhe Presidentit në ardhje z. Ramush Haradinaj. Sot në Junik u pritëm nga një numër i madh i përkrahësve, të cilët na siguruan që Aleanca është në rrugën e duhur për qeverinë e re. Faleminderit Junik! ...

Rreth autorit

75 POSTIME
0 KOMENTET
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...
- Advertisement -