E premte, 15 Janar, 2021
No menu items!

a b

Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj

Anastasiya Kvitko nuk po i kursen provokimet. Anastasiya Kvitko ndryshe njihet nga mediat rozë dhe publiku si ‘seks bomba’ ruse, ajo ka publikuar një foto të re ku ekspozon asetet e saj, shkruan. Modelja e cila është e ndjekur nga miliona...

Konfiskohen 500 euro të falsifikuara në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në ora 09:30 një punëtore e një banke në Prishtinë ka raportuar se një i dyshuar ka deponuar një kartëmonedhë prej 500 eurosh që dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha e...

Trevjeçarja i mbijetoi aksidentit në Rrugën e Kombit, mbetën të vdekur katër anëtarë të një familjeje nga Kosova

Tragjedi në Rrugën e Kombit, ku katër anëtarë të një familjeje nga Kosova humbën jetën teksa makina me të cilën po lëviznin u përplas me një kamion. Burrë e grua të moshave 45 dhe 33 vjeç dhe dy fëmijët e...

Tayna publikon këngën “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re “Moona”, në bashkëpunim me reperin francez L’Algerino. Kjo këngë shënon njëherësh bashkëpunimin e parë të saj me një emër të huaj. Producent i këngës është Cricket, gjersa për...

3 kushtet e reja për tu bërë pjesë e Policisë, kush ka tatuazh nuk do pranohet kurrë

Kush ka tatuazh në pjesët e dukshme të trupit nuk do të pranohet kurrë për t’u bërë pjesë e Policisë së Shtetit. Kështu parashikojnë ndryshimet në rregulloren për policinë, të cilat kanë kanë shtuar tre kushte të tjera skualfikuese...

Amir Rrahmani luan 90 minuta në Kupën e Italisë – paraqitet mirë me Napolin dhe kalon në çerekfinale

Napoli ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë, duke e mposhtur Empolin me rezultat 3-2. Në këtë ndeshje u paraqit për 90 minuta mbrojtësi Amir Rrahmani, që për dallim prej ndeshjes së fundjavës kësaj radhe ai luajti shumë mirë. Madje...

Zvicër: Kështu ndihmohen bizneset që u detyruan të mbyllen nga pandemia

Krahas masave kryesore, si mbyllja e dyqaneve, kufizimi i pjesëmarrësve në takimet publike dhe private etj. Këshilli Federal i Zvicrës sot ka marrë edhe një vendim tjetër të rëndësishëm, atë për trajtimin e “rasteve të rënda” në ekonomi. Fjala është...

Valon Syla tregon se sa për qind del në sondazhet e fundit lista e Vjosa Osmanit

Gazetari Valon Syla ka thënë se u.d. e presidentit, Vjosa Osmani nuk do të garojë e vetme në zgjedhjet e radhës që do të mbahen më 14 shkurt. Ai thotë se sipas sondazheve të fundit, Osmani nuk do ta kalojë...

5 arsye pse duhet të hani patjetër mëngjesin

Ne kemi listuar më poshtë  pesë arsye përse duhet të hani mëngjes çdo ditë Nëse mendoni të hiqni dorë nga mëngjesi për të rënë nga pesha, mendojeni mirë, transmeton lajmi.net. Ka patur plot artikuj ku argumentohet rëndësia e një mëngjesi të...

Formacionet zyrtare: Real Socidedad – Barcelona

Barcelona dhe Real Sociedad do të luajnë kundër njëra tjetrës për ndeshjen e gjysëmfinales së Super Kupës së Spanjës.   Barcelona në këtë ndeshje do të jetë pa sulmuesin e tyre kryesor, Lionel Messi, transmeton lajmi.net. Më poshtë, janë formacionet e të...

Rreth autorit

43 POSTIME
0 KOMENTET
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se në mbledhjen e Qeverisë është marrë vendim se si...
- Advertisement -
Enable referrer and click cookie to search for pro webber