E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Austriakja bëhet hit në internet për shkak të fleksibilitetit të saj

Duhet lexuar

spot_img

Stefanie Millinger nga Austria u bë hit në mediat sociale. Instagrami i saj është plot me foto dhe video që tregojnë se sa fleksibël është ajo.

28-vjeçarja austriake e përdredh trupin e saj në mënyra të paimagjinueshme, dhe ajo gjithashtu tregoi talentin e saj në versionin gjerman të shfaqjes Supertalent.

“Kryesisht kam reagime të ndryshme. Njerëzit ose komentojnë se gjërat që bëj janë budallaqe dhe rrezikojnë jetën time. Unë thjesht dua të tregoj atë që jam në gjendje të bëj”, tha Stefanie Metro

Ajo gjithashtu gjeti një mënyrë interesante për të mbushur gotën me çaj, dhe gjithashtu mësoi të pikturonte duke mbajtur furça me gishtërinjtë e saj.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo