E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Arta Nitaj thekson fizikun e formësuar përmes pozave para pasqyrës

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Modelja e njohur, Arta Nitaj, është ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme poza që komentohen në masë të madhe.

Bukuroshja brune kësaj radhe me një fotografi të realizuar para pasqyrës, ndërsa ishte e veshur plot stil.

Foto: Instastory

Arta nuk la pa theksuar fizikun e e formësuar, të fituar përmes stërvitjeve të shumta në palestër.

Flokët kësaj radhe i kishte të kapura mbrapa kokës, ndërsa duhej se kishte dalë nga ushtrimet, Nitaj nuk kishte vënë makijazh.

 

Ndërkaq, tashmë janë bërë disa vite që ajo është bërë figurë publike, ndërsa edhe vet e ka konfirumuar se çdo lëvizje e saj i komentohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -