E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Arta Elezaj shkëlqen me fustanin e kuq, thekson fizikun e formësuar

Duhet lexuar

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka –...

Pse bebet mbajnë aromë më tërheqëse sesa fëmijët e rritur?

Aroma e butë e një të porsalinduri te prindërit ngjall ndjenja të forta dhe i inkurajon ata të kujdesen...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Modelja e njohur, Arta Elezaj, njihet në përgjithësi për stilin unik me të cilin shfaqet.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë informacione nga jeta personale, përfshirë edhe nga ajo profesionale

https://www.instagram.com/p/CJ4H98eD4kW/?igshid=1ai7f47uaqdv3

Bukuroshja brune është parë me një fustan të kuq, teksa flokët dhe grimin i kishte realizuar në mënyrë profesionale.

Ndjekësit e saj po ashtu patën rastin të komentojnë modelen, pasi kishte kuruar pothuajse secilin detaj në dukje.

https://www.instagram.com/p/CJTo_GzDgz0/?igshid=19xvs2jk331t4

Në përshkrimin e imazhit ajo kishte vënë një zemër të thyer, që përçonte një mesazh të koduar tek fansat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -