E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arta Elezaj “i shpëton” mbylljes disa ditore në Kosovë, largohet në Dubai

Duhet lexuar

spot_img

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Elezaj, është shumë e komentuar për jetën që bën.

Ajo shpesh herë është përfolur në media për jetën e saj luksoze, udhëtimet nëpër vende të ndryshme dhe gardërobën e shtrenjtë me të cilën vishet.

Teksa në Kosovë nga e mërkura fillojnë masat e reja të izolimit, që ndalojnë qarkullimin pos për nevoja esenciale, duket se Arta e ka gjetur zgjidhjen.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo ka udhëtuar drejt Dubait në Emiratet e Bashkuara Arabe, si një nga destinacionet më të preferuara të pushimeve për të.

Elezaj publikoi mbrëmjen e së martës një fotografi nga aeroplani, ku shihej momenti i aterimit në Dubai.

Foto: Arta Elezaj/InstaStory

“Më në fund, Dubai”, ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Arta përndryshe që nga koha e mbylljes së hit serialit “O Sa Mirë”, ka zhvilluar profesionin e saj edhe si blogere në rrjetet sociale.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img