E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Arsyet pse po refuzohen disa vota nga diaspora

Duhet lexuar

Gold AG sot publikon këngën e re

Këngëtari projektin e radhës do e publikoi solo. Pas bashkëpunimit me Nikollë Nikprelaj, Gold AG ka përgatitur projektin e ri Ai...

Fëmijet bëjnë bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën

Disa muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pasi solli në jetë një djalë...

Tortë e shpejtë e akullt me biskota: Gjithçka është gati për 15 minuta!

Me siguri do t’ju pëlqejë shija Përbërësit: – 150 g biskota ose biskota; – 2 puding me karamele; – 100 g çokollatë; – 600...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

21 mijë e 212 votues në zgjedhjet e 14 shkurtit nga diaspora janë verifikuar deri tani, raporton Gazeta Express.

Megjithatë, nuk janë pranuar të gjithë votat e këtyre votuesve.

6 mijë e 401 vota janë refuzuar nga KQZ.

Arsyet e refuzimit të këtyre votave janë të ndryshme.

Sipas Organizatës Germin, 2 mijë e 805 votues janë refuzuar për shkak se nuk ekzistojnë në periudhën e aplikimit, 2 mijë e 76 votues janë refuzuar në periudhën e aplikimit, 877 janë të pa identifikueshëm, 333 që kanë dërguar fletëvotime 2 herë dhe 310 që kanë dërguar dokumente jo valide.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gold AG sot publikon këngën e re

Këngëtari projektin e radhës do e publikoi solo. Pas bashkëpunimit me Nikollë Nikprelaj, Gold AG ka përgatitur projektin e ri Ai...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -