E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Arsenal 0-1 Manchester City, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier.

Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Raheem Sterling nga një asistim i Ryad Mahrezit.

Citizens ishin më të mirë në fushë dhe u notuan me 6.97, me Arsenalin që u vlerësua 6.22.

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë takim ishte Sterling  që u notua me 7.7.

Granit Xhaka pati një paraqitje jo edhe shumë të mirë, duke u vlerësuar me 5.9.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj sfide doli të ishte Pierre-Emerick Aubameyang që u notua me 5.8.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -