E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arrin një milion abonues, Enca Haxhia shpërblehet nga platforma YouTube

Duhet lexuar

spot_img

Ajo është shumë e pëlqyer në treg e po ashtu edhe njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca, e cila njëherësh është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

25 vjeçarja vetëm në Instagram numëron 2.3 milionë njerëz, gjersa këtë herë ka ndarë një lajm të mrekullueshëm.

Krijuesja e hitit “Bow Down” zbuloi se është shpërblyer me një dhuratë nga platforma YouTube pasi ka arritur një milion abonues.

Kjo duket falë projekteve që ka sjellë deri më tani, të cilët kanë bërë që të jetë mjaft aktive edhe në kanalin e popullarizuar.

 

Enca momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Nashta” të lansuar pak ditë më parë.

Projekti për këtë kohë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img