E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arrin në Kuvend edhe Vjosa Osmani

Duhet lexuar

spot_img

Deputetja e zgjedhur nga Lista Guxo,Vjosa Osmani ka arritur tashmë në Kuvendin e Kosovës.

Seanca konstituive e legjislaturës së tetë është planifikuar të nis në ora 10:00, ndërkohë në sallë kanë filluar të hyjnë deputetët e zgjedhur

Osmani njëherësh është pretendente për postin e presidentes.

Sipas rezultateve përfundimtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje do të ketë 58 ulëse, Partia Demokratike e Kosovës do të ketë 19 ulëse, Lidhja Demokratike e Kosovës 15 dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të ketë tetë ulëse.

Sipas rezultateve përfundimtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje do të ketë 58 ulëse, Partia Demokratike e Kosovës do të ketë 19 ulëse, Lidhja Demokratike e Kosovës 15 dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të ketë tetë ulëse.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img