E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arilena shkëlqen në imazhet me këmishë nate

Duhet lexuar

spot_img

Arilena duket mahnitëse në fotot e fundit.

Arilena Ara është një ndër emrat më të dashur për publikun, e cila njihet edhe për zërin unik, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja merr vëmendje të madhe me paraqitjet atraktive në rrjete sociale, ku shumë herë e shohim pa grim.

Në fotografitë e fundit, Arilena pozoi me këmishë nate, ndërsa dukej tejet joshëse kur mori poza para aparatit.

Bukuroshja kishte lëshuara flokët në kraharor, ndërsa kishte vendosur pak grim në fytyrë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Arilena Ara është “A i sheh”, të cilin e solli në bashkëpunim me Alban Skënderajn.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img