E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arbnora nga shtrati: Të dashurin e dua shqiptar

Duhet lexuar

spot_img

Aktorja kosovare Arbnora Ademaj, është e para ajo e cila rubrikën “Në shtrat me…” e nisi duke dhënë përgjigje në pyetjet provokative të emisionit ‘SHOW TIME’.

Të kuqet apo të bardhat, të dashurin shqiptar apo të huaj, ta dominojnë apo të dominojë në shtrat dhe kur e shkeli vetura atë, kuptojeni duke e dëgjuar intervistën e saj të parë në shtrat:spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img