E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arbër Zeneli shënon gol të bukur dhe kalon Kosovën në epërsi ndaj Lituanisë

Duhet lexuar

spot_img

Përfaqësuesja e Kosovës e ka gjetur golin e parë në ndeshjen miqësore ndaj Lituanisë.

Është sulmuesi, Arbër Zeneli, i cili ka shënuar një gol të bukur për epërsinë 1-0 të Dardanëve.

Goli i djaloshit këmbëshpejtë erdhi në minutën e 27-të të ndeshjes.

Ky gol erdhi pas një dalje të shpejtë dhe aksioni individual të Zenelit nga krahu i majtë.

Asistimi i golit erdhi nga Fidan Aliti.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Miftaraj: Udhëzimi i Lumezit për burimet e gazetarëve është qesharak, kjo është e rregulluar me Kushtetutë

Drejtori i Institutit të Kosovës për Drejtësi (IKD), Ehat Miftaraj, e ka quajtur qesharak vendimin e kryeprokurorit Aleksandër Lumezi...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img