E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Arbenitën e njohim, por shikojeni motrën e saj bukuroshe

Duhet lexuar

spot_img

Modelja shqiptare Arbenita Ismaili cilësohet si një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar. E famshme u bë që kur hyri në lidhje me reperin Fero, me të cilin kanë raporte të shkëlqyera së bashku ku së fundmi po flitet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të gjithë e njohim modelen por motrën e saj?
Moderatorja e famshme nga Kumanova, Almedina Ismajli tani më pjesë e pandashme e ekranit televiziv çdo pasdite me emisionin e saj, Pastel në TV21 si duket është konkurentja e vetme që mund ti bën motrës së saj në këtë drejtim,

Bukuroshja Ismajili shpesh plason fotografi në rrjet sociale të saja ku mahnit fansat dhe publikun e saj me foto të saja, ku dhe mer shumë mesazhe me komplimente të mira gjë që e krahasojnë bukurinë e saj me të motrës Arenitës.

Por një gjë është e sigurtë se Arbenita dhe Almedina janë motra dhe ngjasojnë shumë njëra me tjetrën. Almedina është njëra nga 4 motrat e Arbenitës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img