E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Aplikuesit për Green Card njoftohen se kur do të publikohen rezultatet për fituesit e lotarisë

Duhet lexuar

spot_img

Green Card Kosova më 4 maj 2021 përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook i ka njoftuar të gjithë ata të cilët kanë aplikuar, se rezultatet për lotarinë Green Card do të dalin së shpejti.

Ndër të tjerash ata kanë bërë të ditur se këto rezultate pritet të publikohen më 8 maj 2021, por kërkojnë mirëkuptim nga ana e aplikuesve nëse do të ketë vonesa në publikim. E gjithë kjo mund të jetë si rezultat i ngarkesës së madhe në sistem nga numri i aplikuesve.

Të gjithë ata që janë fitues të lotarisë Green Card, do të kontaktohen përmes telefonit, ndërsa ata që nuk kanë fituar këtë herë do të njoftohen përmes e-mailit., thuhet në komunikatën e Green Card Kosova.

No description available.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img