E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

APEL PËR NDIHMË: Familja Maraj kërkon ndihmën tonë për shërimin e Blerondit të vogël

Duhet lexuar

spot_img

Blerond Maraj nga Peja ka disa probleme shëndetësore, ndaj familja e tij në pamundësi ekonomike për të kuruar të birin, apelon për ndihmë për këdo që ka mundësi.

Blerondi i vogël vuan nga tumori në hundë, problemet në zemër dhe epilepsia e për pasojë ka nevojë për një trajtim të specializuar jashtë vendit.

Për të gjithë personat e interesuar, më poshtë do të gjeni të gjitha mënyrat e dhurimit dhe numrat e kontaktit të familjes së Blerondit, për t’ua lehtësuar sadopak këtë barrë të rëndë në të cilën ndodhen.

 

‘Pershendetje portal kam ni lutje per ju dhe gjith vllezrit e motrat kam djalin e semur ka bo operacion I kan vendos nje aparat ne krah te majt dhe esht kryher me sukse por kemi nevoj per kontrolla qe na duhet me dergu ne turqi po kushte nuk kemi jetojm me assistenc sociale ju kisha lut te me dilni ne ndihm dhe qe ta shperndani ket lajm nr tel +38349291108’

Kjo është thirrja që babai i Blendorit bëri përmes portalit tonë.

Infot për të ndihmuar:
Nr I tel: +38349291108
Permes bankes janë këto të dhëna:
Blerond Astrit Maraj
Xhirollogaria: 1920991516021178
IBAN: XK051920991516021178
Swift code. NCBAXKPR
Banka Kombëtare Tregtare
Ju falenderoj te gjithve

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img