E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Antonela përplaset me Sindin; Kujdes me fjalët – Përputhen,

Duhet lexuar

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

​“Kundër patriarkatit që vret”, sot marsh në Prishtinë

Me moton “Marshojmë kundër patriarkatit që vret” këtë vit në Kosovë do të shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas. Kolektivi “Marshojmë...

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas

Sot shënohet 8 Marsi – Dita Ndërkombëtare e Gruas, e njohur edhe si Dita e Nënës. Kjo ngjarje zë fill...

Sot u transmetua takimi mes Ledjanës dhe konkurrentit më të ri në “Për’Puthen”, Kristjani, zgjedhje e cila solli një debat të fortë mes vajzave dhe djemve në studio.

Në debatin mes Sindit dhe Ledjanës sigurisht që do të  ishte “i pranishëm” edhe Mevlani, ku ky i fundit nisi të bëj “avokatin” e Ledjanës.

 

 

Sindi i kthehet dhe i thotë të përdori të dyja vajzat (Ledjanën dhe Antonelën) dhe të dalin të përputhur që aty.

Debat ky që preku edhe Antonelën e cila ndihet e cenuar nga fjalët e Sindit.

 

 

Antonela: Nuk na përdor askush. Kujdes me fjalët okej, se ty nuk po ta cenon askush tipin tënd, unë nuk jam në lojën e askujt. Ti the përdor këto të dyja, kujdes me lodrat, nuk jam lojna askujt. Kujdes me mua kaq po të them.

Sindi: A je ne terezi ti moj? Nuk ta thash ty

Antonela: Po kujt ja the, kameramanit?

Sindi e quan si një keqkuptim nga ana e Antonelës, pasi nuk ishte ai kuptimi për të cilën i tha ato fjalë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -