E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Antolea ndan historinë tronditëse të fëmijërisë, përloti të gjithë në studion e “Përputhen”

Duhet lexuar

spot_img

Mbrëmjen e djeshme, Antonela kishte kaluar një moment mjaft të vështirë, i cili nuk u transmetua në emision.

Sot me të filluar emisioni prezantuesja, Bora Zemani, përqëndroi vëmendjen pikërisht tek ajo.

Antonela tregoi se ka pasur një jetë të vështirë dhe se i ati i saj tashmë i ndjerë, e dhunonte nënën e saj.

Ajo gjithashtu tregoi se si babai kishte dashur që t`i merrte jetën nënës së saj.

“U preka se mu kujtuan disa situata që kam kaluar unë në familje. Mu kujtua babi që nuk jeton më, atë rrëmujën që na bënte në shtëpi gjithmonë, mua familjes mamit dhe mundohem të jem e qeshur sepse nuk dua t’i kujtoj ato gjëra, situata këtu më kujtonte atë, kur ishim të gjithë duke bërtitur dhe e humba. Më kujtohen shumë skena, sa herë ka rrahur nënën. Më kujtohet natën e fundit kur na ka nxjerrë nga shtëpia. Kemi shkuar në Itali sepse ai na kërcënonte se donte të na vriste. Kemi shkuar atje vetëm me një veshje në trup. Kishim një vit në Itali, kur dikush më shkruan në Facebook ngushëllime për babain. Ai kishte vdekur. Unë e kam parë babain gati duke e mbytur nënën dhe unë nuk mund të bëja dot gjë”, u shpreh e emocionuar konkurrentja.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo