E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Anita Haradinaj shijon jetën e natës me Ramushin, pozon e lumtur në krahët e tij

Duhet lexuar

spot_img

Prezantuesja e lajmeve në RTK, Anita Muçaj-Haradinaj, është shpesh e komentuar për jetën e saj private.

Si bashkëshorte e politikanit të njohur, Ramush Haradinaj, Anita ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave për qëndrimin krah tij.

Ajo është herë pas here aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria, qofshin ato fotografi pranë familjarëve të saj.

Së fundmi, Muçaj-Haradinaj publikoi në InstaStory një fotografi, ku tregonte se ishte duke shijuar një natë ndryshe në lokal, pranë bashkëshortit të saj.

Megjithëse është shprehur shpesh në intervista se për shkak të angazhimeve të shumta të Ramushit, koha që kalojnë së bashku është e limituar, Anita duket e lumtur që ka pasur mbrëmjen e së mërkurës në krah burrin e saj.

“Na”, ka shkruar prezantuesja e lajmeve në mbishkrimin e kësaj fotografie, ku dukej në disponim shumë të mira, ndërsa merrte një përqafim nga Ramushi nën krahët e tij.

Çifti Haradinaj përndryshe janë prindër të tre fëmijëve: Gjinit, Hanës dhe Trimit, dhe jetojnë prej vitesh në një nga lagjet periferike të kryeqytetit.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img