E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Duhet lexuar

spot_img

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë të vdekur) dhe si divorci i saj me Brad Pitt ndikoi në aftësinë e saj për të marrë role të caktuara.

Angelina Jolie po tregohet e sinqertë lidhur me atë se si është të jesh nënë beqare.

Që nga ndarja nga Brad Pitt në vitin 2016, aktorja e Mr. & Mrs. Smith ka ndërmarrë më pak projekte sesa normalisht, duke i thënë Entertainment Weekly në një intervistë të botuar të martën më 20 prill, se “Unë e dua udhëheqjen e regjisë, por kam pas ndryshim në situatën familjare që nuk më ka bërë të mundur të udhëheq për disa vjet.”

“Unë kisha nevojë të bëja punë më të shkurtëra dhe të isha më shumë në shtëpi, kështu që u ktheva përsëri duke bërë disa punë aktrimi”, shpjegoi ajo. “Kjo është me të vërtetë e vërteta e saj”.

Ajo dhe Brad ndajnë kujdestarinë për pesë nga gjashtë fëmijët e tyre, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Vivienne dhe Knox, ndërsa djali i tyre i madh, Maddox, tani është 18 vjeç.

Angelina Jolie with kids in Malificent premiere (In Touch Weekly)

Një burim i tha më parë E!News se ata i kishin dhënë përparësi shëndetit dhe lumturisë së fëmijëve të tyre, veçanërisht gjatë pandemisë së koronavirusit, duke zbuluar, “Të gjithë fëmijët janë në shtëpi me Angelinën, por ata kanë vazhduar të shohin Brad dhe të shkojnë për vizitat e tyre të rregullta”.

“Ata po vazhdojnë me punët e tyre shkollore, duke praktikuar gjuhët e tyre, duke luajtur instrumente, lojëra në bord dhe duke ndihmuar në gatimin e darkës,” vazhdoi ajo.

Sidoqoftë, xhirimet në filmin HBO Max u zhvilluan para pandemisë dhe Angie kishte fëmijët e saj pranë saj gjatë gjithë produksionit. E!News më parë në 2019 kishte raportuar se ajo dhe të gjithë fëmijët e saj qëndruan në Albuquerque, New Mexico, ku ata u argëtuan ndërsa ajo punonte.

“Ata janë duke bërë të njëjtat gjëra në Nju Meksiko ashtu siç bëjnë në L.A. Ata kanë bërë vrapime të shumta dhe u pëlqen të bëjnë pazar dhe të dalin për të ngrënë”, tregoi personi i brendshëm në atë kohë. “Angelina i llaston ata me karrocat plot me lodra dhe sende sportive. Asaj i pëlqen t’i kënaq me gjëra të reja sa më shumë që të mundet. Asaj i është dashur të punojë shumë, kështu që dëshironte që ata të argëtoheshin dhe të qëndronin të zënë.”

Burimi shtoi se fëmijët do të fluturonin përsëri në L.A. për të parë gjithashtu të atin e tyre Brad.SourceEOnline
spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img