E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ana për djemtë në “Për’puthen”Nuk dinë si ta lypin

Duhet lexuar

spot_img

Ana thotë se djemtë, konkurentë të Për’puthen nuk dinë si të sillen me vajzat.

Duke iu referuar edhe debatit të fundit midis konkurentit të ri, Erit dhe Fatjonit, që përfundoi me ofendime dhe gati në dhunë fizike, Ana thotë: “Aty djemtë sikur janë në konkurencë me njëri-tjetrin, zihen gjatë gjithë kohës dhe vajzat. Sillen si ‘maço’, si të bëjnë të fortë, ndërkohë që me femrën duhen pak delikatesë, nuk dinë si ta lypin.

Ana u përjashtua nga emisioni pas publikimit të videos, ku ajo dukej në shtrat me Arjonit, duke shkelur rregullat e produksionit, që thekson se konkurentët nuk duhet të takohen me njëri-tjetrin jashtë kamerave.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img