E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Ana Lleshi del nga vetja duke pozuar gjysmë e veshur provokon fansat

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

ashmë të gjithë e njihni Anën e ‘Përputhen e cila veç kërcimeve, pëlqimit ndaj Fajtonit dhe Atdheut bëri bujë edhe pas fotos më Arjonin në krevat.

Edhe pse Ana nuk është më pjesë e emisionit “Përputhen”, ajo vazhdon të marrë vëmendjen e fansave të saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale duke zbuluar më shumë se që duhet.

Kjo fotografi u pëlqye mjaft shumë nga ‘fansat’ e Anës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -