E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ambasadorja e Kosovës në Izrael, vaksinohet kundër COVID-19

Duhet lexuar

spot_img

Ambasadorja e Kosovës në Izrael, Ines Demiri, ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID-19 në një spital në Izrael.

Demiri ka vendosur që dozën e parë të vaksinës ta marrë në ditën e lindjes së saj.

“Pas një periudhe në karantinë, falënderuese dhe e lumtur që e morra dozën e parë të vaksinës, sot – në ditëlindjen time”, ka shkruar Demiri.

Kujtojmë se në shtator të vitit të kaluar Kosova dhe Serbi firmosën në Shtëpinë e Bardhë marrëveshjen ekonomike.

Në kuadër të saj erdhi edhe ujdia për vendosjen e marrëdhënieve diplomatike Kosovë-Izrael.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ngrënia e fëstëkëve para gjumit do t’ju ndihmojë të flini më mirë

A nuk është mirë kur përgjigja për një nga problemet e jetës përfshin një meze të lehtë të shijshme?...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img