E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Amazon ndryshon logon e aplikacionit që i ngjante Adolf Hitler-it

Duhet lexuar

spot_img

Amazon ka ndryshuar logon e saj kryesore shopping-app, pasi klientet thanë se po ngjason në mustaqet e Adolf Hitler-it.

E nisur në janar, ikona paraqet një shirit s blu me një logo “buzëqeshje” të Amazon, shkruan BBC.

Por, disa vëzhgues thanë se ngjante me mustaqet e furçës së dhëmbëve, që ngjasonin me diktatorin nazist, Hitler.

Gjigandi i teknologjisë tani e ka ndryshuar dizajnin në një shirit blu të palosshëm, pas reagimeve të klientëve besnik.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img