E premte, 2 Dhjetor, 2022
No menu items!
spot_img

Ali Ahmeti uron Lumir Abdixhikun në krye të LDK-së

Duhet lexuar

spot_img

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ia ka uruar Lumir Abdixhikut postin e ri si kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

 

“I nderuari Lumir,

Kam nderin e veçantë që në emër të të gjithë neve pranë Bashkimit Demokratik për Integrim të të uroj për zgjedhjen e sotme në krye të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Të uroj shumë shëndet, suksese dhe mbarësi në sfidën e rradhës dhe të siguroj që tek ne në BDI do të gjesh partner për proekte dhe ide të interesit të përbashkët të qytetarëve tanë.

Gjithashtu, faleminderoj edhe ish kryetarin e LDK dhe kryeministrin e Kosovës z. Isa Mustafa për bashkëpunimin e derisotëm dhe i uroj shëndet dhe të gjitha të mirat”, shkruan Ali Ahmeti në facebook.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo