E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Albin Kurti arrin në Kuvend

Duhet lexuar

spot_img

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherësh kandidat për kryeministër, Albin Kurti ka arritur tashmë në Kuvend.

Kurti nuk është deklaruar për media, ndërkohë seanca konstituive e legjislaturës së tetë pritet të fillojë brenda pak minutash,

Sipas rezultateve përfundimtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje do të ketë 58 ulëse, Partia Demokratike e Kosovës do të ketë 19 ulëse, Lidhja Demokratike e Kosovës 15 dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të ketë tetë ulëse.

Sipas rezultateve përfundimtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje do të ketë 58 ulëse, Partia Demokratike e Kosovës do të ketë 19 ulëse, Lidhja Demokratike e Kosovës 15 dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të ketë tetë ulësespot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img