E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

Duhet lexuar

spot_img

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok.

Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.
“Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip Opel shtetasi R. Z., 22-vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftim.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo