E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Aksident në Prishtinë, lëndohet një person

Duhet lexuar

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Zyrtari i LDK-së i reagon nënkryetarit të partisë: Lojë e ndyrë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Rugova, ka reaguar lidhur me deklaratën e nënkryetarit të partisë, Imri Ahmeti,...

Një person ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur sot rreth orës 08:00 në rrugën “Bill Klinton”, në Prishtinë.
Lajmin e bëri të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Sipas saj, aksidenti ka ndodhur në mes dy automjeteve.

“Rreth orës 08:00, në rrugën ‘Bill Klinton’ në Prishtinë ka ndodhur një aksident rrugor në mes dy automjeteve. Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore ka marr një person”, ka thënë Ahmeti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -